Komunikim

DILOFO | Aktivitetet kryesore | Kontinenti


ΕλληνικάEnglishShqip

Map Icon

  • ( 30) 2653025905 | 6970116441
  • mail-to-althaia facebook-icon
hotelit altea në zagorochoria

Althea – House Vizitor | Restorant | Kafe

Si të mbërrini në një nga fshatrat më piktoreske të Zagori, Dilofo, pak metra nga parkgk fshati është një rezidencë gur që shtëpitë e krejt të re hotel Althea. Në harmoni me arkitekturën e vendbanimit, predisposes të këndshëm gëzojnë këto të brendshme meticulously. Featuring drurit dhe gurit, tavanet me zbukurime, ndriçim fshehur, sofas rehatshme me fireplace, dhe tavolina peeking përmes dritareve mjedisin natyror, është një surprizë e papritur! Me një menu shumë të përshtatur me filozofinë e produkte të freskëta vendore, kuzhinier gatuan enët e përditshme që janë një haraç të traditës së pasur e kuzhinës e Zagori -Soups, supë me bathë, pies ziera dhe lokale dhe enët përfytyruar. verërat lokale dhe tsipouro shtëpi të shoqëruar çdo vakt dhe pije, bimor çaj ofrojnë relaksim çdo kohë të ditës!

Hyrja, e Hotelit Altea në Dilofo K. ZagoriSi ju shkoni në një nga më piktoreske fshatrat e Zagori, Dilofo, disa metra larg parking të fshatit, është një gur i rezidencë se shtëpitë e krejt të re të hotelit AlteaHotelit Altea në Dilofo Qendrore ZagoriHotelit Altea në Dilofo zagoria fshatrat

Tavernë e hotelit Althea

Në hotel Althea, në një hapësirë ​​të ngrohtë dhe elegante, tavernë hotel funksionon. Në fushën e tavernë, i cili kombinon estetikë tradicionale dhe moderne rregulluar martesat dhe christenings për deri në 60 njerëz, kështu që ju keni siguri dhe besim se ju do të jetë në gjendje për të festuar një ngjarje të rëndësishme të jetës suaj, me shije të bukur, por kujdes kërkon çdo detaj të rast. Për këto ngjarje, menu mbrëmje së bashku mund të përcaktohet, si kuzhinier mund të ofrojnë njohuri të vlefshme dhe përvojë, duke ofruar shije dhe enët që do të plotësojnë nevojat dhe dëshirat e të gjithë klientët dhe vizitorët.

Taverna Reservation

Hotelit Altea në Zagoria, në një të ngrohtë dhe elegante hapësirë, duke punuar në tavernë e hotelitNë hapësirën e tavernë e Hotelit Altea, qendrore Zagori fshat që kombinon tradicionale dhe moderne estetike të martesave me shkes dhe christenings deri në 60 persona

Hoteli Althea Sipërfaqja

Dilofo është një fshat malor në prefekturën e Janinës dhe i takon kompleksit të Zagorochoria Epirit. Ajo është ndërtuar në një lartësi prej 1,000 metra në shpatet e Tymfi. Ajo i përket komunës së Qendrore Zagori.

Dilofo është një fshat malor në prefekturën e Janinës dhe i takon grupit të zagoria fshatrave të EpiritBorë në Δίλοφ. Fshati është ndërtuar në një lartësi prej 1000 metra në shpatet e Tymfi. Ajo i takon bashkisë së Qendror Zagori

Ura e Kokkoris ose Noutsou në mes të Kopshtit Koukouli dhe Διλόφου. Vetëm 5 minuta nga Hotel Altea në DilofoHyrja e hotelit Altea në Dilofo në muzg

Mesazh

  • Oxhak
  • Hidromasazh
  • Pa pagesë WiFi
  • TV Plasma 26''
  • Kuzhinë
  • Vakt
  • Kafe | Pirja


Dhomat e Hotel Althea

ORCHID

Σουίτα 1, Ξενοδοχείο ΑΛΘΑΙΑ, Δίλοφο, Ζαγόρι Më shumë »

ALTHEA

Σουίτα ΙΙ, Ξενοδοχείο ΑΛΘΑΙΑ, Δίλοφο, Ζαγόρι Më shumë »

ANEMONI

Σουίτα ΙΙΙ, Ξενοδοχείο ΑΛΘΑΙΑ, Δίλοφο, Ζαγόρι Më shumë »